Живот 360 шпион стан за Android и iPhone

Како да го користите Life 360 Spy App to monitor kids’; iPhone / Андроид? iKeyMonitor Life 360 Spy App enables you to monitor everything on your children’;s phones. iKeyMonitor е најдобар шпион стан за iPhone и Android телефони да ги пратите на сите видови на луѓе или деца преку следење на нивните локации, разговор, веб посети, порака, повици и повеќе.

Превземи слободен Имате своја ЛИЦЕНЦА

Родителите се препорачува да ги шпионираат своите деца

ТВ готвач Џејми Оливер откри дека тој го користи стан шпион телефон за следење на неговите две најстар ќерки. Повеќе детали во врска со начинот на семејството го користи софтверот, 43-годишниот покажа дека тоа не е толку злобна како што звучи, а всушност им помага да останете во контакт. Во интервјуто за списанието Жена, рече тој: "Ние се користи еден стан да ги пратите на нашите деца", каде.

iKeyMonitor is trusted by millions of parents all over the world with 10 years history on Parental Control Software. iKeyMonitor шпион стан работи на Android телефони, таблети, iPhone, iPad, Windows и Mac.

 1. 1. Пријавете се

  Регистрирај се 3-ден бесплатен пробен период сметка на iKeyMonitor Андроид апликација за следење.

 2. 2. Најавете Облак

  Пријавете се во Облак панел за да ја преземете iKeyMonitor на Android телефон на целта.

 3. 3. Инсталирајте iKeyMonitor

  По инсталацијата ќе заврши, внесете вашиот клуч за лиценца да се регистрирате iKeyMonitor.

 4. 4. почеток шпионажата

  почеток Следење на Андроид телефон бесплатно.

Зошто Изберете iKeyMonitor Андроид Следење App

Дали вашите деца се со користење на разговор апликации како Whatsapp, Тратот, Кик да разговарате со непознати? Дали се тие да се дружат со сомнителни момци? Nowadays many parents are busy on work and have no time watching children’;s activities in reality and online. It’;s obvious that sometimes the Internet is more dangerous than the real world. онлајн чет и социјална гласници може да доведе до sexting, сајбер-малтретирањето и други проблеми кои се чини дека да се биде тешко за децата да се справи со.


категорија: Learning &; Како да