категорија: Product News

mSpy Протекоа на акредитациите и iCloud сметки за околу еден милион плаќањето клиенти


За да се заштити вашата безбедност и приватност, Ве молиме да ја прочитате веста и да преземат неопходни мерки, доколку имате сметка со mSpy. The phone spy app mSpy leaked the login credentials and the iCloud account for about a million paying customers —; на отворена база на податоци, according to a report from cybersecurity expert and journalist Brian [& hellip;]
Тагови: , ,

Во Не-jailbreak-от шпион на услуги за iPhone е обновен


We are honored to tell you that we have fixed the issue of the no-jailbreak monitoring service after our developers’; напорна работа. Сега можете да уживате во можностите на iKeyMonitor да шпионира вашата не-jailbroken iPhone / iPad без ограничување. Ако сте на пауза копчето за лиценца, please log in to the online cloud panel, оди до [& hellip;]
Тагови: , ,

Андроид v7.4 iKeyMonitor Издаден


Ние сме горди да ви кажам дека Андроид v7.4 iKeyMonitor, безбеден и сигурен шпион стан за Android телефони и таблети, was released on July 20, 2018. What’;новиот? Додадено на сеча на дојдовни пораки во ММО, Facebook Messenger, WhatsApp, кои, Skype, Планинари, линија WeChat, QQ Fixed some bugs
Тагови: , ,

iOS 11.3.1 Jailbreak Tool Released and Apple iCloud Backup Is Limited to Download


Тука е важно веста за iKeyMonitor шпион стан што ние би сакале да знаете. Jailbreak Tool for iOS 11.2-11.3.1 Is Ready The Electra Team delivered on their promise to release an iOS 11.2-11.3.1 jailbreak on Friday, and you can now download Electra from the team’s official website to pwn your device. iKeyMonitor Spy App is [& hellip;]
Тагови: , ,

Објавен iKeyMonitor Облак панел Прегледувач App


За да ги видите логови и да управуваат со набљудуваните уреди поефикасно, recently we’;сум ослободен стан облак панел гледачот име iSpyTracker. со iSpyTracker, може да се види логови директно на вашиот телефон без да влезете во панелот облакот преку веб прелистувачот. iSpyTracker е веб гледачот кој треба да се инсталира на Вашиот телефон [& hellip;]
Тагови: , , , ,

WeChat Мониторинг Додадено во v4.9 Нова iKeyMonitor.0-170 за jailbroken iPhone


iKeyMonitor v4.9.0-170 за jailbroken iPhone е објавен на 9 февруари, 2018, со додаток на WeChat функција за следење и фиксни многу прашања. Како Cydia не е пуштен за iOS 11 jailbroken уреди. Оваа верзија не е компатибилен со iOS 11, но ние ќе го ажурира штом Cydia за iOS 11 е пуштен на слобода. What’;новиот? [& hellip;]
Тагови: , , , , ,

v6.7 iKeyMonitor Андроид и iPhone / iPad шпион Не Jailbreak v2018.02.01 ослободен


На 1 февруари, 2018, ние сме возбудени да го објави излегувањето на v6.7 iKeyMonitor Андроид и iPhone / iPad шпион Не Jailbreak v2018.02.01. Што има ново? Следниве се новите функции. iPhone / iPad шпион Не Jailbreak v2018.02.01 Додадено ММО следење вклучувајќи и текст пораки, видеа, и слики следење Крстоносните вклучувајќи и текст пораки и слики iKeyMonitor Андроид v6.7 Додадено [& hellip;]
Тагови: , , , , , ,

iKeyMonitor за Андроид шпион стан v6.6 Издаден


iKeyMonitor за Android v6.6, моќен и сигурен шпион стан за Android телефони и таблети, објавен на 27 декември, 2017. What’;новиот? Фиксна несреќата предизвикана од GPS сеча Подобрување на корисничкиот интерфејс Додадено видливи режим во видливиот режим, икона може да се прикажува на лентата со известувања,која може да биде исклучен од iKeyMonitor [& hellip;]
Тагови: , , , , ,

iKeyMonitor iPhone / iPad шпион Не Jailbreak v2017.10.20 издаден со следење на Фејсбук комуникација испратени и примени


iKeyMonitor iPhone / iPad шпион Не Jailbreak v2017.10.20, со кој можете да невидливо шпионира за цел iPhone, објавен на 20 октомври, 2017. Можете да почнете со следење лесно со проект iCloud и лозинка на целните уред. What’;новиот? Следење на Фејсбук Messenger текстуални пораки испратени и примени
Тагови:

iKeyMonitor Андроид v6.4 објавени со подобрена возачот keylogging и двете од страна на WeChat Влези


iKeyMonitor за Android v6.4, невидлива и доверлив шпион стан за Android телефони и таблети, објавен на 30 август, 2017. Што е ново? Додаде функција на следење и на страната на WeChat текстуални пораки на корени Андроид заменет стариот обичај тастатура со AOSP тастатура Забелешка: AOSP тастатура изгледа исто како мајчин јазик тастатура, така што тоа [& hellip;]
Тагови: , , ,